O nas

R&D GmbH

Historia Slate Lite sięga lat 90tych.
Gernot Ehrlich w tym czasie produkuje fontanny i blaty stołowe z bloków łupkowych w USA. Płyty łupkowe zostały połączone żywicą epoksydową na płytach MDF. Slate Lite został wynaleziony przez przypadek, podczas gdy płyty łupkowe uległy zniszczeniu cienka warstwa łupka pozostała na płycie MDF.

Gernot Ehrlich natychmiast dostrzegł potencjał wyjątkowego produktu i eksperymentował z różnymi materiałami nośnymi, aż w końcu wpadł na dzisiejsze rozwiązanie. Produkcja seryjna Slate-Lite zaczęła się jednak znacznie później: Slate Lite kamień cienki jak papier sprzedajemy od 2002 roku w 35 krajach na świecie. Mamy 15 letnie doświadczenie w dbałości o jakość, trwałość produktu a także krótkie terminy realizacji i wysoką dostępność produktów.

Jesteśmy w stanie sprostać indywidualnym potrzebom Klienta tak często jak tylko to możliwe i procujemy każdego dnia aby zapewnić rozwiązania gwarantujące powodzenie każdego indywidualnego projektu. Nasz dział badań i rozwoju nieustannie pracuje nad nowymi produktami i optymalizacją materiałów oraz akcesoriów.

W związku z bezpieczeństwem produktów przeprowadzamy regularne testy w znanych instytucjach certyfikujących (TÜV Süd, TÜV Nord, MPA, ILF i innych niezależnych instytutach.)

Zawsze, gdy potrzebujesz porady lub pomocy przy projekcie z Slate-Lite, skontaktuj się z nami - chętnie Ci pomożemy! Zwróć również uwagę na nasz kodeks postępowania, ponieważ warunki pracy i produkcji są dla nas bardzo ważne.